یوگانیدرای ایرانی می تواند به عنوان راهی به سوی آزادی بدون ایجاد استرس بدنی باشد. سامسکارا یا شیار ذهنی توسط یک فکر یا عادت تکراری شکل می گیرد که در ذهن و بدن عمیق می شود و در طول زمان یک تصور ذهنی (شیار) ایجاد می کند. این برداشت‌ها می‌تواند باعث واکنش‌ها و احساسات منفی شود که مانع از اتحاد جسم و روح یوگی می‌شود. اگر این احساسات منفی همچنان شما را آزار می دهد، دوره آنلاین یوگانیدرا در کرج که توسط مرکز تخصصی شنتیا ارائه می شود، می تواند برای شما مفید و مثمر ثمر باشد.

یوگانیدرا چیست

یوگانیدرای ایرانی، برخی از افراد آرزوی آرامش عمیقی را دارند که تمرین های آنلاین یوگانیدرا  آن را به آن ها القا می‌کند که از آن به عنوان پنجره‌ای برای ورود به نیای درون خود استفاده می‌کنند. یوگانیدرا فضایی برای کشف آنچه در لحظه به آن نیاز دارید و همچنین فرصتی برای کار بر روی رهاسازی احساسات طولانی مدت را به شما ارائه می دهد. در طول دوره آنلاین یوگانیدرا می‌توانید احساس خاصی را تجربه کنید و با چیزی که می‌خواهید بر آن غلبه کنید «رو در رو» شوید، بدون اینکه به طور کامل در آن غوطه‌ور شوید. با گذشت زمان، شما همچنان به تجربه عواطف و احساسات مرتبط با آن ادامه خواهید داد.

یوگانیدرای ایرانی ، در زبان سانسکریت یوگانیدرا از دو واژه (یوگا) به معنی اتحاد یا تمرکز آگاهی و (نیدرا) به معنی خواب اقتباس شده است. یوگانیدرا می توان یک هنر نامید. هنری که به شما می آموزد چگونه بین جسم و روانی تعادل برقرار کنید و با رها شدن از قیود حیوانی، خدای متعال را با روح پاک و روانی آرام دیدار کنید.
یوگانیدرا کتاب دل و اسرار تن آدمی است. قدرت جسم، توان روح و هوشیاری ذهن را افزایش می دهد و شما را قادر به شناخت راز و رمز درون و علل ناهماهنگی ساختار روانی خود می کند. این بخش بی انتها از عالم یوگا رازگشای عقده هایی است که در گذرعمر بر ساختار روانی شما نشسته و موجب رنجش خاطر و پریشانی افکار شما می شود.

دوره های آنلاین یوگانیدرا