کلاس یوگا آنلاین
25 تیر
مدیر سایت

کلاس یوگا آنلاین

کلاس یوگا آنلاین از دوره های کاربردی و جذابی است که توسط مجتمع یوگا شنتیا برای ورزشکاران مشتاقی برگزار می شود که به دلیل محدودیت هایی امکان حضور در محل باشگاه را ندارند . کلاس یوگا آنلاین شنتیا در تمامی سطوح مبتدی ، متوسطه و حرفه ای برگزار می شود . در این دوره ها به دور از هر استرسی می توانید در جلسات یوگا شرکت کرده و تمرینات خودرا به صورت منظم انجام دهید .

مزایای شرکت در کلاس های آنلاین یوگا

محدودیت مکانی برای شرکت در کلاس آنلاین یوگا وجود ندارد :  برای شرکت در کلاس آنلاین یوگا از هر جایی که هستید مثل خانه ، دفتر کار و یا حتی در طول مسافرت و شهر دیگر تنها کافی است در زمان کلاس آنلاین شوید و تمرینات را همزمان با مربی خود انجام دهید . در دوره های آنلاین یوگا  ورزشکاران از هر مکانی که در آن هستند در کلاس یوگا شرکت می کنند و صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه رفت و آمد می شود . این کلاس ها  برای افرادی که مشکلات حرکتی دارند نیز ایده آل است .

انجام حرکات با پشتیبانی مربی یوگا : در کلاس های  آنلاین یوگا ابتدا حرکات به شما نشان داده می شود . پس از آن حرکات را همزمان با مربی خود انجام می دهید . در طول کلاس مربی حرکات شما را می بیند و در  صورت نیاز حرکات شما را اصلاح می کند از این رو امکان آسیب دیدن شما خیلی کم است.

شرکت منظم در کلاس آنلاین یوگا : کلاس های آنلاین یوگا در زمان بندی مشخصی انجام می شود . این زمان بندی باعث نظم ورزشکاران و انجام منظم و روتین تمرینات توسط آنها می شود . انجام زمانبندی شده تمرینات یوگا بمرور باعث پیشرفت پرتوجوها می شود .

امتیاز ویژه کلاس آنلاین یوگا شنتیا این است که ویدئو کلاسها ذخیره می شود و تاپایان همان روز می توانید در هر ساعتی که مایل بودید دوباره تمرینات را دیده و مرور کنید .

برگزاری کلاس آنلاین یوگا در تمامی سطوح : کلاس آنلاین یوگا در مجتمع یوگا شنتیادر تمامی سطوح از مبتدی تا حرفه ای و در سبک های مختلف برگزار می شود . پس جای هیچ نگرانی نیست در هر سطحی که هستید متناسب با موقعیت و زمان خود می توانید در دوره های آنلاین یوگا شنتیا شرکت کنید و از همراهی بهترین مربیان یوگا بهره مند شوید .

هزینه کلاس آنلاین یوگا چقدر است ؟

هزینه کلاس آنلاین یوگا را می توانید با مراجعه به بخش دوره های آنلاین یوگا شنتیا  در منو سایت مشاهده نمایید . در صفحات دوره های آنلاین یوگا با انتخاب دوره یوگا مورد نظر خود وارد بخش جزئیات دوره شوید و هزینه کلاس را مشاهده نمایید .

نحوه ثبت نام در کلاس یوگا آنلاین

برای ثبت نام در کلاس آنلاین یوگا با انتخاب دوره یوگا مورد نظر خود وارد صفحه دوره ها شوید .در صفحه دوره های آنلاین یوگا لیستی از دوره هایبا توضیحات کاملی شامل :

  • هزینه کلاس یوگا آنلاین
  • نام مربی کلاس یوگا آنلاین
  • زمان برگزاری کلاس یوگا آنلاین

تعداد جلسات دوره های آنلاین یوگا ست . پس از انتخاب دوره مورد نظر از طریق سبد خرید هزینه دوره را پرداخت کرده نمایید .

 

توجه: با سپاس از انتخاب مجتمع یوگا شنتیا ، لطفأ بعد از خرید دوره به شماره 09381157921 در واتساپ پیام بدید و رسید واریز و سانس انتخابی رو ارسال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.