کلاس یوگا آفلاین
25 تیر
مدیر سایت

کلاس یوگا آفلاین

کلاس یوگا آفلاین از دوره های محبوب و کاربردی برای ورزشکارانی است که محدودیت های مختلفی از جمله محدودیت زمانی برای شرکت در زمان بندی دوره های حضوری و یا کلاس آنلاین یوگا را دارند . مربیان ما در یوگا شنتیا کلاس آفلاین یوگا را در تمامی سطوح برای پرتوجویان علاقه مند تدارک دیده اند طوری که تمامی موارد همچون کلاس حضوری اجرا و پشتیبانی می شوند .

امتیازات شرکت در کلاس یوگا آفلاین

امتیازات شرکت در کلاس یوگا آفلاین شنتیا همانند دوره های آنلاین است با این مزیت که نیازی نیست در زمان مشخصی آنلاین باشید و به دفعات می توانید از ویدئو کلاس برای یادگیری حرکات و انجام صحیح آنها استفاده کنید . در ادامه چند مورد از مزیت های دوره های آفلاین یوگا را با هم مرور می کنیم :

  • در کلاس های آفلاین یوگا با ویدئوهای ضبط شده هر ساعتی که بخواهید می توانید تمرینات را انجام دهید .
  • در کلاس آفلاین یوگا ، ورزشکاران برای انجام صحیح حرکات از پشتیبانی مربی یوگا برخودار خواهند بود .
  • برای شرکت در جلسات این کلاس ها نیاز به مراجعه حضوری به ورزشگاه و یا آنلاین بودن در زمان خاصی ندارید .مدیریت مکان و زمان کاملا در اختیار شماست . از این رو علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد با استرس کمتری تمرینات یوگا خود را انجام خواهید داد .
  • کلاس آفلاین یوگا در تمامی سطوح و سبک ها برگزار می شود . می توانید با مراجعه به صفحه دوره های آفلاین یوگا ، دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید .

هزینه کلاس آفلاین یوگا چقدر است ؟

هزینه کلاس آفلاین یوگا را می توانید با مراجعه به بخش دوره های آفلاین یوگا در منو سایت مشاهده نمایید . در صفحات دوره های یوگا با انتخاب دوره مورد نظر خود وارد بخش جزئیات دوره شوید . در صفحه مربوط به هر دوه می توانید تمامی اطلاعات دوره یوگا از جمله نام مربی یوگا ، مدت زمان و تعداد جلسات دوره آفلاین یوگا و هزینه کلاس آفلاین یوگا مطلع شوید .

نحوه ثبت نام در کلاس یوگا آفلاین

برای ثبت نام در کلاس آفلاین یوگا با انتخاب دوره یوگا مورد نظر خود وارد صفحه دوره ها شوید . برای شرکت در دوره های آنلاین و آفلاین یوگا نیاز به تجهیزات خاصی ندارید و فقط با داشتن گوشی هوشمند و نصب اپلیکیشن می توانید در کلاس ها شرکت کنید .

توجه: با سپاس از انتخاب مجتمع یوگا شنتیا ، لطفأ بعد از خرید دوره به شماره 09381157921 در واتساپ پیام بدید و رسید واریز و سانس انتخابی رو ارسال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.